Upcoming MatchBig Slam VS Miami Heats/2022 10 kovo/New Yorkers Stadium

Krepšinio lygos sezonui besiruošianti „Jūsų Panevėžys“ ekipa išsidalino marškinėlių numerius

Panevėžio krepšinio žemėlapyje – naujas veidas: naujajame krepšinio sezone kovas pradės BC „Jūsų Panevėžys“.

Šiuo metu „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai palaiko formą treniruodamiesi ir dalyvaudami 3×3 turnyruose, o jau nuo rudens startuos Panevėžio krepšinio lygos ir Aukštaitijos sporto projektų organizuojamuose čempionatuose.

„Tikslus čempionatuose tikrai turime, tačiau apie juos vėliau. Dabar didžiausias noras yra pasiruošti sezonui, įnešti konkurencijos lygose ir pasiūlyti rimtą kovą komandoms senbuvėms. Tą tikrai pažadame“, – teigė ekipos kapitonas Donatas Šniutė.

Besiruošdami artėjančiam krepšinio sezonui komandos nariai dalyvauja 3×3 turnyruose su tikslu palaikyti sportinę formą ir gerinti tarpusavio supratimą.

„3 prieš 3 turnyrai nėra mūsų stiprybė, čia dalyvaujame su tikslu palaikyti formą ir neišsimušti iš varžybų praktikos stokos, su kuria susiduriame vasaros metu“, kalbėjo D. Šniutė.

BC „Jūsų Panevėžys“ sudėtis yra sudaryta iš jaunatviškos energijos ir patirties turinčių žaidėjų.

Komandoje žais: Gytis Pranskūnas, Dovydas Kurlenskas, Dovydas Laurenčikas, Donatas Šniutė, Paulius Steponavičius, Vaidas Pocius, Karolis Staškūnas, Gediminas Kurlenskas, Rūtenis Mačiūnas, Mantas Navagruckas ir Ignas Podėlis.

Naujasis krepšinio klubas pažada tvirtą ir rimtą kovą priešininkams, o žiūrovus kviečia palaikyti rungtynėse, stebėti ir aktyviai dalyvauti ekipos gyvenime, kuris neapsiribos tik krepšinio aikštele.

 

Leave a Reply

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent News

I throw myself down among the tall
2016 6 birželio
I am so happy, my dear friend
2016 6 birželio
Even the all-powerful Pointing
2016 6 birželio

Recent Works