Panevėžio krepšinio žemėlapyje – naujas veidas

Panevėžio krepšinio žemėlapyje – naujas veidas: naujajame krepšinio sezone kovas pradės BC „Jūsų Panevėžys“.

Šiuo metu „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai palaiko formą treniruodamiesi ir dalyvaudami 3×3 turnyruose, o jau nuo rudens startuos Panevėžio krepšinio lygos ir Aukštaitijos sporto projektų organizuojamuose čempionatuose.

„Tikslus čempionatuose tikrai turime, tačiau apie juos vėliau. Dabar didžiausias noras yra pasiruošti sezonui, įnešti konkurencijos lygose ir pasiūlyti rimtą kovą komandoms senbuvėms. Tą tikrai pažadame“, – teigė ekipos kapitonas Donatas Šniutė

Besiruošdami artėjančiam krepšinio sezonui komandos nariai dalyvauja 3×3 turnyruose su tikslu palaikyti sportinę formą ir gerinti tarpusavio supratimą.

„3 prieš 3 turnyrai nėra mūsų stiprybė, čia dalyvaujame su tikslu palaikyti formą ir neišsimušti iš varžybų praktikos stokos, su kuria susiduriame vasaros metu“, kalbėjo D. Šniutė.

BC „Jūsų Panevėžys“ sudėtis yra sudaryta iš jaunatviškos energijos ir patirties turinčių žaidėjų.

Komandoje žais: Gytis Pranskūnas, Dovydas Kurlenskas, Dovydas Laurenčikas, Donatas Šniutė, Paulius Steponavičius, Vaidas Pocius, Karolis Staškūnas, Gediminas Kurlenskas, Rūtenis Mačiūnas, Mantas Navagruckas ir Ignas Podėlis.

Naujasis krepšinio klubas pažada tvirtą ir rimtą kovą priešininkams, o žiūrovus kviečia palaikyti rungtynėse, stebėti ir aktyviai dalyvauti ekipos gyvenime, kuris neapsiribos tik krepšinio aikštele.

 

 

Palikti komentarą