Pirmame J. Katino krepšinio turnyre triumfavo „Panevėžio balso“ komanda

Panevėžio rajone, Vaivaduose, šeštadienį surengtas 3×3 krepšinio turnyras, skirtas neseniai Anapilin iškeliavusiam verslininkui Jonui Katinui atminti.

Turnyro sumanytojai BC „Jūsų Panevėžys“ bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Planuojama, kad šis Jono Katino krepšinio turnyras taps tradiciniu ir vyks kiekvienais metais

Šilti žodžiai ir gražūs prisiminimai

Šeštadienį graži krepšinio šventė prasidėjo prisiminimais, šiltais žodžiais, taip pagerbiant visai neseniai Anapilin iškeliavusį Panevėžio rajono verslininką J. Katiną.

Susirinkę prie Vaivadų kryžiaus, kurį šiam miesteliui dovanojo J. Katinas, neslėpė, jog sunku patikėti, kad jau keli mėnesiai, kai nebėra J. Katino tarp mūsų.

„Jonas visada garsėjo savo gerais darbais. Jonas buvo tas žmogus, kuris padės, pagelbės kiekvienam, kai tik ištikdavo kokia bėda. Jonas buvo didis žmogus. Dažnai pagalvoju, jog sunku patikėti, kad Jono nebėra. Atrodo, kad dar vakar kalbėjomės ir dėliojomės ateities darbus, bendrus sumanymus“, – kalbėjo J. Miltinio dramos teatro aktorius L. Sėdžius.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė kad J. Katinas buvo itin aktyvus verslininkas ir Panevėžio PPAR narys.

„Gražu, kad atsirado tokia tradicija, krepšinio turnyras, kuris yra skirtas Jonui Katinui atminti. Už Joną kalba jo darbai, jo veikla. Visada žavėdavausi Jonu, jo idėjomis. Jonas buvo bene aktyviausias Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys. Kupinas idėjų, iniciatyvų“, – sakė S. Gailiūnas.

Gražiais prisiminimais apie J. Katiną taip pat dalinosi Panevėžio vicemeras Deividas Labanavičius, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Krepšinio šventės dalyvius sveikino ir nuoširdžiai dėkojo J. Katino dukra, anūkas ir žmona.

Dalyvavo keturios komandos

Pirmajame turnyre dalyvavo keturios komandos: Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio rajono savivaldybės atstovai, „Panevėžio balso“ komanda ir BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai.

Pirmojo turnyro nugalėtojais tapo „Panevėžio balso“ komanda. Antroje vietoje liko BC „Jūsų Panevėžys“, trečioje – Panevėžio miesto savivaldybės, ketvirtoje – Panevėžio rajono savivaldybės komanda.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, atminimo medaliais.

Idėja

Prieš krepšinio turnyrą kalbintas BC „Jūsų Panevėžys“ atstovas Donatas Šniutė pasakojo apie idėją surengti turnyrą žinomo Panevėžio rajono politiko ir verslininko garbei.

„Prieš kelis mėnesius Anapilin iškeliavęs J. Katinas labai palaikė iniciatyvas, kurios skatino judėjimą, sveiką gyvenimo būdą. Palaikė ir mūsų krepšinio klubą. Tad, norėdami prisiminti šį garbų žmogų, kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais nusprendėme organizuoti 3×3 krepšinio turnyrą“, – sakė D. Šniutė.

Nori tradicinio

Pasak D. Šniutės, vos tik sušvelnėjo karantinas ir leista varžytis komandinio sporto atstovams, nusprendė pakviesti visus į Vaivadus, į krepšinio turnyrą.

„Planuojame, jog šis J. Katino krepšinio turnyras taps kasmetinis ir tradicinis. Kitais metais kviesime dalyvauti visus norinčius Panevėžio miesto, rajono ir kitų Lietuvos miestų krepšininkus“, – įtikinamai kalbėjo D. Šniutė.

Džiaugiasi idėja

Bendruomenės centro „Vaivadai“ pirmininkė Laima Jusienė teigė, kad gerai, jog gimė idėja surengti krepšinio turnyrą J. Katino atminimui.

„Smagu, kad krepšinio turnyras vyko Vaivaduose ir krepšinio aikštelėje, prie kurios prisidėjo ir Jonas – įbetonavo kapsulę, kur dabar stovi krepšinio stovas. Krepšinio aikštelė įrengta pernai metų liepos mėnesį“, – džiaugėsi L. Jusienė.

 

Palikti komentarą