BC „Jūsų Panevėžys“ pralaimėjimu pradėjo Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato pirmąjį etapą

Šią vasarą Lietuvoje karaliaus 3×3 krepšinio kovos. Be „3×3 krepšinio asociacijos“ ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) organizuojamo turnyro, taip pat vyks ir Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatas. Šiandien Panevėžyje „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro krepšinio aikštelėje vyko 2020-ųjų Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato pirmasis etapas.

Čempionato kovos visą vasarą vyks įvairiuose Lietuvos miestuose – 12 čempionato etapų pasiskirstys po Panevėžį, Tauragę, Ukmergę, Kuršėnus, Radviliškį, Šakius, Raseinius, Nemenčinę, Rokiškį, Kaišiadorius, Plungę ir Rietavą.

Galiausiai, geriausiai turnyruose pasirodžiusios ir daugiausiai įskaitinių taškų surinkusios komandos rugpjūčio 15-16 dienomis susitiks finaliniame čempionato etape ir kausis dėl nugalėtojų vardo.

Elito grupės nugalėtojams atiteks kelialapis į aukščiausio lygio „FIBA World Tour Masters“ turnyrą.

Patyrė nesėkmę

Čempionato pirmajame etape BC „Jūsų Panevėžys“ patyrė nesėkmę. Pirmojoje kovoje „Jūsų Panevėžys“ komanda, atstovaujama Vaido Pociaus, Artūro Narbuto, Gedo Sakalausko ir Skirmanto Bubelio, 10:1 iškovojo pergalę, tačiau kiti du susitikimai baigėsi pralaimėjimais – 7:10 ir 3:4.

BC „Jūsų Panevėžys“ grupėje liko treti ir į tolimesnį etapą nepateko.

Reabilituotis krepšinio klubo atstovais galės jau kitą savaitgalį Tauragėje vyksiančiame antrajame Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato etape.

Čempionate varžosi 10 skirtingų amžiaus grupių

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionate varžosi 10 skirtingų amžiaus ir pajėgumo grupių dalyviai – mėgėjai, elitas ir įvairaus amžiaus jaunimo grupės: nuo vienuolikmečių iki aštuoniolikmečių.

„Kartu su 3×3 krepšinio asociacija stengiamės plėsti 3×3 krepšinio prieinamumą ir geografiją, todėl Lietuvos čempionato etapai aplankys įvairių Lietuvos regionų miestus ir miestelius. Lietuva bus viena iš pirmųjų šalių, kuri jau vasaros pradžioje atnaujins 3×3 krepšinio renginius. Džiugu, kad tą esame pasirengę daryti itin aktyviai“, – pasakojo vienas čempionato organizatorių Martynas Karaliūnas.

Džiaugiasi čempionato plėtra

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatu džiaugėsi ir „3×3 krepšinio asociacijos“ direktorius Ignas Grinevičius.

„3×3 krepšinio asociacija“ labai džiaugiasi šio čempionato plėtra ir pačio 3×3 krepšinio populiarinimu, nes tokiu būdu jis pasieks visą Lietuvą ir leis platesnei auditorijai su juo susipažinti“, – teigė „3×3 krepšinio asociacijos“ direktorius.

 

Palikti komentarą