„Jūsų Panevėžys“ krepšininkai į 3×3 čempionato turnyrus išvyko naujuoju „Toyota“ automobiliu

Krepšinio klubas „Jūsų Panevėžys“ šventinį ilgąjį savaitgalį į Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato turnyrus vyks naujuoju „Toyota RAV4 Premium“ automobiliu. Krepšininkai pirmieji Panevėžyje išbandys visiškai naująjį „Toyota“ automobilį.

„Ilgąjį savaitgalį paskyrėme 3×3 Lietuvos čempionato turnyrams. Net tris dienas dalyvausime turnyruose Kuršėnuose, Radviliškyje ir Šakiuose. O nuvykti į šiuos miestus tikrai bus paprasta ir lengva, kai bendrovė „Auresa“ mielai sutiko palengvinti mums kelionę. Džiaugiamės, jog būsime pirmieji Panevėžyje, kurie išbandys visiškai naują „Toyota RAV4 Premium“, – šypsodamasis kalbėjo BC „Jūsų Panevėžys“ klubo vadovas Donatas Šniutė.

„Toyota“ automobilių salono „Auresa“ direktorius Marius Goštautas taip pat džiaugėsi, jog panevėžiečiai krepšininkai į rungtynes vyks naujuoju komfortabiliu automobiliu.

„Belieka krepšininkams tik laimėti varžybas. Džiugu, kad Panevėžyje yra ir mėgėjų krepšinio komandų, kurios visoje Lietuvoje garsina mūsų miesto vardą“, – sakė M. Goštautas.

Lietuvos 3×3 čempionato kovos šventinį savaitgalį vyks trijuose šalies miestuose – Kuršėnuose, Radviliškyje ir Šakiuose.

 

Palikti komentarą