Savaitgalį Panevėžyje vyks 3×3 krepšinio čempionato finalas

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatas pasiekė atomazgą. Savaitgalį, rugpjūčio 15-16 dienomis, Panevėžyje paaiškės stipriausios 3×3 krepšinio komandos.

Visose amžiaus grupėse gausu Panevėžio miesto komandų: įvairių amžiaus ir pajėgumų grupių finaluose varžysis 11 komandų iš Panevėžio.

„Labai džiugu, jog grįžtame ten, kur ir pradėjome šios vasaros sezoną. Širdingai dėkoju Panevėžiui, kad sutiko priimti Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato finalus. Panevėžiečiai itin aktyviai dalyvavo čempionate nuo pat pirmojo etapo ir nemažai komandų pavyko pasiekti finalus. Dar nepamiršome pirmajame etape Panevėžio sirgalių sukurtos atmosferos, net neabejoju, jog palaikymo finaluose panevėžiečiai turės dar daugiau“, – teigė Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato organizatorius Martynas Karaliūnas.

Birželio 13-ąją prasidėjęs čempionatas vyko 12-oje miestų, kurių metu komandos rinko įskaitinius taškus.

Panevėžio Raimundo Sargūno gimnazijos komandos treneris Tadas Mykolaitis džiaugėsi turnyro metu auklėtinių įgyta patirtimi ir vieta finale.

„Su auklėtiniais nusprendėme aplankyti kuo daugiau čempionato etapų ir įgyti kuo daugiau patirties. Pradžioje trūko 3×3 krepšinio patirties, bet turnyro eigoje įsivažiavome ir esame finale, tai svarbiausia. Džiaugiausi, kad daug Panevėžio komandų yra išsikovoję vietas finale ir tikiu, jog drauge sukursime tikrą krepšinio šventę“, – sakė T. Mykolaitis.

Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis džiaugėsi panevėžiečių aktyvumu ir kvietė palaikyti savo miesto komandas finaluose.

„Turnyro atidarymas vyko Panevėžyje. Matydami, kiek daug komandų iš Panevėžio dalyvavo čempionato etapuose, stengėmės, kad finalinis etapas vyktų mūsų mieste. Tikiu, jog panevėžiečiai aktyviai palaikys miesto komandas ir sukurs finalui vertą atmosferą“, – miestiečių aktyvumu džiaugėsi J. Jasiukaitis.

Elito grupės finale dėl čempionų vardo ir kelialapio į FIBA World Tour Masters etapą Vengrijoje kovos krepšinio klubas „ADORMA – roletai Jums“. Pasak komandos atstovo Manto Vaznonio, kovoje dėl nugalėtojų titulo ypač svarbus panevėžiečių palaikymas.

„Pirmajame etape jautėme didžiulį palaikymą ir tikro finalo vertą atmosferą. Džiaugiamės galėdami finale kovoti savame mieste su savų sirgalių užnugariu“, – artėjant finalinėms kovoms teigė M. Vaznonis.

Lietuvos 3×3 krepšinio čempionato finale rungtyniaus ir BC „Jūsų Panevėžys“. Pasak komandos atstovo Donato Šniutės, pagrindinį tikslą komanda jau įvykdė, o finalo dvikovoms tikslai nėra keliami.

„Prieš čempionatą sutarėme aplankyti kaip įmanoma daugiau etapų ir rungtyniauti finale. Nepavyko aplankyti tik dviejų iš dvylikos etapų, tačiau tikslą būti finale įvykdėme. Finale užimtą vietą gali lemti detalės, tačiau svarbiausia, jog finaluose daugelyje amžiaus grupių rungtyniaus panevėžiečiai. Galbūt ateityje turėsime ir vieną bendrą komandą, atstovaujančią Panevėžiui visose amžiaus grupėse“, – apie panevėžiečių tikslus užsiminė BC „Jūsų Panevėžys“ komandos atstovas.

 

Palikti komentarą