J. Katino atminimo krepšinio turnyrą laimėjo BC „Jūsų Panevėžys“

Panevėžio rajone, Vaivaduose, surengtas jau tradicinu tapęs 3×3 krepšinio turnyras, skirtas Anapilin iškeliavusiam verslininkui Jonui Katinui atminti.

Turnyro sumanytojai BC „Jūsų Panevėžys“ bei Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Įsimintinoje krepšinio šventėje dalyvavo 4 komandos: Panevėžio miesto savivaldybės, rajono Savivaldybės, Vaivadų ir BC „Jūsų Panevėžys“.

Graži krepšinio šventė prasidėjo prisiminimais, šiltais žodžiais, taip pagerbiant pernai metų pavasarį Anapilin iškeliavusį Panevėžio rajono verslininką J. Katiną.

Garsėjo gerais darbais

Susirinkę prie Vaivadų kryžiaus, kurį šiam miesteliui dovanojo J. Katinas, neslėpė, jog sunku patikėti, kad jau metai, kai nebėra J. Katino.

„Jonas visada garsėjo savo gerais darbais ir buvo tas žmogus, kuris padėdavo, pagelbėdavo kiekvienam, kai tik ištikdavo kokia bėda. Todėl drąsiai galima sakyti, kad Jonas buvo didis žmogus. Dažnai pagalvoju, jog net ir praėjus pusantrų metų po Jono netekties, sunku patikėti, kad jo nebėra. Atrodo, kad visai neseniai – vakar – kalbėjomės ir dėliojomės ateities darbus, bendrus sumanymus“, – kalbėjo J. Miltinio dramos teatro aktorius Laimutis Sėdžius.

Buvo aktyvus verslininkas

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė kad J. Katinas buvo itin aktyvus verslininkas ir Panevėžio PPAR narys.

„Labai džiugu, kad atsirado tokia tradicija, krepšinio turnyras, kuris yra skirtas Jonui Katinui atminti. Už Joną kalba jo darbai, jo veikla. Visada žavėdavausi ir Jonu, ir jo idėjomis“, – sakė S. Gailiūnas.

Svarbiausia – atminimas

Gražiais prisiminimais apie J. Katiną dalijosi ir kiti krepšinio turnyro dalyviai, svečiai: Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, krepšinio komandų kapitonai, Vaivadų bendruomenės centro „Vaivadai“ pirmininkė Laima Jusienė.

„Svarbiausia – besivaržant krepšinio aikštelėje paminėti J. Katino atminimą. Be to, šis krepšinio turnyras jau tapo ne tik kasmetiniu, bet ir tradiciniu. Turnyrą remia Panevėžio PPAR, naujienų portalas JP,  Aukštaitijos krepšinio mokykla ir, žinoma, įmonė „Pas Katiną“, kurią įkūrė J. Katinas, o dabar jai vadovauja dukra Silvija Katinaitė-Kavaliūnienė“, – pasakojo L. Jusienė.

Krepšinio šventės dalyvius sveikino ir nuoširdžiai dėkojo J. Katino dukros, anūkas ir žmona.

Dalyvavo keturios komandos

Krepšinio turnyre dalyvavo keturios komandos: Panevėžio miesto savivaldybės ir Panevėžio rajono savivaldybės atstovai, Vaivadų bendruomenės komanda ir BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai.

Turnyro nugalėtojais tapo BC „Jūsų Panevėžys“ komanda. Antroje vietoje liko Vaivadų komanda, trečioje – Panevėžio rajono savivaldybė, ketvirtoje – Panevėžio miesto savivaldybės komanda.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, atminimo medaliais ir įvairiomis dovanomis. Jas įteikė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Beje, įvairiose rungtyse, estafetėse dalyvavo Vaivadų bendruomenės nariai. Visi dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais ir dovanomis.

Šventę vaivadiečiams dovanojo Aukštaitijos krepšinio mokykla.

Leave a Reply