3×3 čempionate – BC „Jūsų Panevėžys“ komanda

Gegužės 1-ąją Garliavoje startuoja 3×3 krepšinio čempionatas, kuriame bus varžomasi dvejose kategorijose – Elito ir PRO. Elito grupės turnyre varžysis ir krepšinio klubo „Jūsų Panevėžys“ atstovai.

„Ruošiamės sudalyvauti visuose šešiuose etapuose. Po 3×3 Lietuvos čempionato finalo turnyro rugpjūčio mėnesį oficialių varžybų neturėjome. Tikimės, kad sudalyvausime visuose etapuose, o dėl finalo matysime, galbūt pavyks surinkti pakankamai taškų, kad išbandyti ir Hoptrans areną pajūryje“ – sakė BC „Jūsų Panevėžys“ atstovas Donatas Šniutė.

BC „Jūsų Panevėžys“ ekipą sudarys Rūtenis Mačiūnas, Mantas Židonis, Nedas Kokanauskas, Skirmantas Bubelis ir Donatas Šniutė.

„Turnyrui galime registruoti 6 žaidėjus, turime dar tris savaites, jeigu rasime – komandą papildysime ir dar vienu žaidėju“ – sakė D. Šniutė.

Elito grupės varžybos vyks šeštadieniais, o dvi stipriausios komandos iškovos teisę sekmadieniais kovoti PRO grupės turnyre. 3×3 turnyrą sudarys 6 etapai ir finalinis etapas Klaipėdoje, į kurį pateks daugiausiai taškų surinkusios komandos.

Pagrindinis prizas, dėl kurio varžysis Elito grupės komandos – kelialapis į FIBA Challenger serijos turnyrą, PRO grupės čempionai šalia 6000 eurų piniginio prizo gaus kvietimą į FIBA Masters serijos turnyrą.

BC „Jūsų Panevėžys“ komandos pasirodymo turnyre akimirkas galėsite stebėti facebook puslapyje.

Leave a Reply