BC „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai šią savaitę išgyveno dvi dramas rungtynių pabaigose.

Pirmose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynėse „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai po atkaklios kovos ir daug diskusijų sukėlusio epizodo, kuomet nebuvo įskaitytas paskutinysis metimas, 65:67 pralaimėjo „Viesulas-Rezus“ ekipai.

Kad kovos netrūko įrodo ir „Jūsų Panevėžys“ žaidėjų Rūtenio Mačiūno prakirstas skruostikaulis bei Gyčio Pranskūno lūžęs delnikaulis.

Rezultatyviausiai „Jūsų Panevėžys“ gretose šiose rungtynėse žaidė Gytis Pranskūnas, pelnęs 17 taškų, Rūtenis Mačiūnas – 15, po 11 taškų pridėjo Vaidas Pocius ir Skirmantas Bubelis.

Penktadienį BC „Jūsų Panevėžys“ susitiko su „Shotas“ ekipa. Rungtynių trečiajame kėlinyje turėję 18 taškų persvarą, „Jūsų Panevėžys“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje atidavė iniciatyvą varžovams ir buvo priversti žaisti pratęsimą. Rungtynės baigėsi sėkmingai – iškovota pergalė 81:79.

BC „Jūsų Panevėžys“ gretose pasižymėjo 21 tašką pelnęs Rūtenis Mačiūnas, 17 pridėjo Mantas Židonis, 15 – Artūras Narbutas.

Rungtynių savaitė šiomis rungtynėmis dar nesibaigė. Sekmadienį, 18.30 val., Panevėžio V. Žemkalnio gimnazijos sporto salėje BC „Jūsų Panevėžys“ laukia Aukštaitijos krepšinio lygos rungtynės su „Adorma-roletai jums“ komanda.

Kviečiame palaikyti BC „Jūsų Panevėžys“ ekipą rungtynėse bei dalyvauti sirgaliams skirtame konkurse, kurio metu galima laimėti marškinėlius su garsiojo LaVaro Ballo šiais metais įkurtos Jaunimo krepšinio asociacijos – JBA – geriausiųjų JAV žaidėjų rinktinės lyderių LiAngelo Ballo ir Jordan Ray autografais.

Žaidimas taip pat vyksta BC „Jūsų Panevėžys“ „Facebook“ paskyroje.